Menu

Contact

ALGEMEEN

Voor vragen, idee├źn of opmerkingen kun je mailen naar info@pleinpopschijndel.nl. Voor specifieke vragen vind je hieronder een lijst met de verschillende organisatieleden, hun functie binnen Pleinpop en de bijbehorende e-mailadressen.

Mocht je post willen versturen,
dan kan dat naar:

Stichting Pleinpop Schijndel
Heikantstraat 47
5481 BB Schijndel

KvK nummer
17281533

BTW nummer
NL822187693B01

Bankrekeningnummer
IBAN NL 80 RABO 0130 8625 76

SPONSORS

Als gratis toegankelijk festival is het voor de continuïteit van Pleinpop van belang nauw samen te werken met sponsors. Wij hechten dan ook veel waarde aan de samenwerking met sponsors. We willen graag in een persoonlijk gesprek meer vertellen over Pleinpop en de sponsormogelijkheden toelichten. Hiervoor neem je contact op met Rick.

ARTIESTEN

Pleinpop is altijd nieuwsgierig naar talentvolle bands. Wil je met jouw band graag optreden op het festival, dan kan je jouw band voorstellen aan Pleinpop. Neem hiervoor contact op met Sanne.

CONTACTPERSONEN

Stan van den Broek
stan@pleinpopschijndel.nl
Voorzitter / Logistiek

Sanne van den Broek
sanne@pleinpopschijndel.nl
Programmering

Anne van Dam
anne@pleinpopschijndel.nl
Vrijwilligers / Catering


Lukas van Dam
lukas@pleinpopschijndel.nl
Penningmeester / Aankleding

Wouter van Heeswijk
wouter@pleinpopschijndel.nl
Promotie

Rick van Gerven
rick@pleinpopschijndel.nl
Sponsoring